Budownictwo mieszkaniowe


Na wstępie

Współczesne budownictwo mieszkaniowe obfituje różnorodnością rozwiązań w architekturze, ukierunkowanej na komfort życia czy wygodę. Nie bez znaczenia jednak pozostają takie aspekty jak ekologia czy energooszczędność. Wzrost cen energii oraz kosztów eksploatacyjnych budynku zmusza do poszukiwania nowych rozwiązań, redukujących po części lub całkowicie owe zjawiska. Odnawialne źródła energii, nowoczesne instalacje grzewcze czy budowlane materiały izolacyjne, choć wymagają znacznych nakładów finansowych, to i mocno przyczyniają się do „domowych oszczędności”. Oprócz stosowania rozwiązań energooszczędnych ważną rolę odgrywają instalacje techniczne obiektu. Optymalny dobór urządzeń i jej elementów na etapie projektowym oraz integracja układów sterowania urządzeniami niewątpliwie przyczynia się do znacznej redukcji kosztów inwestycji, zużycia mediów, wzrostu bezpieczeństwa najbliższych oraz zabezpieczenia majątku przed zniszczeniem (np. pożar, zalanie).

Nasza rola

Dzięki wieloletniej obecności na rynku współpracujemy z liczącymi się firmami i dostawcami urządzeń i materiałów elektrotechnicznych. Angażujemy producentów oraz firmy partnerskie w realizację projektów celem efektywnej i kompleksowej realizacji danego zadania.

Bazujemy na wypróbowanych i sprawdzonych układach automatyki, przygotowanych i konfigurowanych pod konkretne aplikacje.

Nasza firma oferuje rozwiązania w zakresie :

  • Kompletacja dostaw materiałów elektrotechnicznych, urządzeń alarmowych, automatyki, monitoringu i kontroli dostępu.
  • Usługi w zakresie instalacji elektrycznych, alarmowych, monitoringu
  • Systemów sterowania i zabezpieczenia obiektów budowlanych

Zrealizuj swój pomysł..

Sam zrobisz całą instalację, a jedynie potrzebujesz wsparcia technicznego i pomocy w doborze materiałów ?

A może masz projekt lub swój pomysł lecz sam go nie zrealizujesz ?

W jednym czy drugim przypadku możesz liczyć na naszą pomoc. Interesują nas ciekawe projekty i chętnie dzielimy się własnymi doświadczeniami.

Szanujemy Twój czas i pieniądze i dlatego weryfikujemy materiały oraz proponujemy rozwiązania najlepsze dla Twojej inwestycji.

Wiemy że dobra współpraca przynosi wymierne korzyści.

Zrealizuj z nami swój projekt od początku do końca, byś mógł się cieszyć nowym domem.