Rozdzielnice dla budownictwa mieszkaniowego


Oferta kierowana  przede wszystkim do osób, które we własnym zakresie chcą wykonać instalację elektryczną w domu czy lokalu mieszkalnym bądź użytkowym. O ile położenie przewodów nie stanowi dużego problemu tak odpowiedni dobór aparatury elektrycznej, rozdział mocy i okablowanie może przysporzyć sporo problemów, zwłaszcza osobom nie posiadającym doświadczenia i wiedzy e tym zakresie.

GOLF_EXPERTTIPS-3

Do zastosowań w gospodarstwach domowych oferujemy rozwiązania bazujące na rozdzielnicach i aparaturze renomowanych firm.

Oczywiście w zależności od specyfiki obiektu i wymagań klienta dobieramy aparaturę dla zapewnienia niezbędnej ochrony w zakresie ochrony przed porażeniem prądem elektrycznym, zabezpieczenia przed skutkami zwarć i przeciążeń oraz ochrony przepięciowej od wyładowań atmosferycznych czy innych przepięć.

Montaż aparatury realizujemy w oparciu o obowiązujące normy i przepisy prawa budowlanego, a każda zmontowana rozdzielnica przechodzi niezbędne badania techniczne.

W dostawie otrzymacie Państwo: zmontowaną i okablowaną rozdzielnicę, przygotowaną pod montaż, instrukcję montażu i podłączenia obwodów, protokół z badań ochronnych rozdzielnicy.

Oferujemy również montaż rozdzielnicy w obiekcie przez naszą firmę.