W ofercie nowe produkty od firmy Wecon


Z dniem 01 września br. wprowadziliśmy do naszej oferty ekonomiczne sterowniki PLC oraz panele HMI firmy Wecon. W stosunku do konkurencyjnych pozycji na runku produkty te charakteryzują się wyjątkowo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Niewątpliwą zaletą jest udostępnienie przez producenta bezpłatnego oprogramowania zarówno do sterowników jak i paneli dotykowych. Poniżej krótka charakterystyka

 

hmi-micro levi_seriesplc-micro

hmi_icon_redPanele HMI – Panel programowany za pomocą darmowego i intuicyjnego oprogramowania LeviStudioU. Posiada drivery do wszystkich popularnych sterowników PLC, panele mają w standardzie wbudowany konwerter MPI umożliwiający komunikację ze sterownikami S7-300. Obsługują otwartą komunikację Modbus RTU/ASCI a także posiadają możliwość napisania własnego protokołu komunikacyjnego z dowolnym urządzeniem lub mikroprocesorem. Wersje z portem Ethernet posiadają WebSerwer z możliwością umieszczenia danych na karcie SD. Dodatkowo panel może posiadać wejście Video do podłączenia kamery (analogowe RCA) oraz wyjście Audio z syntezatorem mowy (komunikaty , alarmy).

hmi_levi_ii

plc_icon_green

Sterowniki PLC  – Uniwersalne kompaktowe sterowniki od 20 I/O do 60 I/O z możliwością rozszerzeń I/O cyfrowych i analogowych. w standardzie USB i 2x RS422/485 z obsługą Modbus RTU master / slave. Sterowniki programowane za pomocą darmowego oprogramowania PLC Editor jak również są w pełni kompatybilne z oprogramowaniem  Mitsubishi Melsoft GX Developer oraz GX Works.

plc

pc_icon_bluePanele PC – Wersja panela z zainstalowanym systemem operacyjnym do wykorzystania z dowolnym własnym oprogramowaniem  lub systemem SCADA. Panele serii A7 posiadają system operacyjny Windows CE 5.0. Panele serii A8 posiadają możliwość wyboru system operacyjnego Windows CE 7.0 lub Linux oraz posiadają w standardzie 5 portów komunikacyjnych COM oraz port  Ethernet.

8104_ce_front_pic