Bezprzewodowy system sterowania XComfort


Mamy przyjemność zakomunikowania, że nasza firma wprowadziła do oferty nowe rozwiązania z zakresu „home control” znanego i  cenionego na całym świecie producenta automatyki przemysłowej, aparatury sygnalizacyjnej, łączeniowej, zabezpieczającej i instalacyjnej oraz systemów rozdziału energii niskiego napięcia- firmy EATON ELECTRIC.

 

art-smart-home

xComfort to bezprzewodowy system sterowania oświetleniem,roletami, ogrzewaniem i innymi urządzeniami elektrycznymi. Świetnie się nadaje zarówno do nowych mieszkań, jak też wykończonych i zamieszkałych, ponieważ montaż systemu nie wymaga modyfikacji instalacji elektrycznej, co sprawia, że budowa lub rozbudowa systemu nie wiąże się z koniecznością kolejnych remontów i dodatkowymi kablami. Komunikacja pomiędzy elementami odbywa się drogą radiową, eliminując potrzebę montowania specjalnego przewodu magistralnego, w przeciwieństwie do innych rozwiązań inteligentnych instalacji. Elementy systemu charakteryzują się eleganckim i nowoczesnym wyglądem. Szeroka paleta barw jest gwarancją dopasowania kolorystyki do każdego wnętrza.

 

art-infograph-full

 

xVision jest oprogramowaniem stworzonym do kontroli i nadzoru urządzeń systemu xComfort. Umożliwia sterowanie domem oraz jego wizualizację np. na panelu dotykowym lub komputerze. Dzięki xVision możemy w intuicyjny sposób sterować oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i innymi urządzeniami. Aplikacja pozwala także na uruchomienie symulacji obecności, scen świetlnych jednym przyciśnięciem, czy podgląd z kamer zainstalowanych w domu.

 

XVisio3

 

xVision to nie tylko przyjazny interfejs graficzny i intuicyjne sterowanie – aplikacja, dzięki nieograniczonym funkcjom logicznym oraz programom czasowym, spełni nawet najbardziej wymagające potrzeby użytkowników. Wbudowana przeglądarka pozwoli Ci na swobodne surfowanie po sieci oraz przeglądanie skrzynki mailowej. Ponadto, funkcje symulacji obecności mieszkańców, podglądu
z kamer zainstalowanych w domu, możliwość zostawiania notatek w formie „żółtych kartek” dla innych domowników, a nawet funkcja ramki cyfrowej sprawiają, że xVision to prawdziwe
centrum zarządzania Twoim domem.

 

XVisio1

 

 

Chętnie udzielimy Państwu szczegółowych informacji – prosimy o kontakt